ENERJİMAK MÜHENDİSLİK & DANIŞMANLIK
HAKKIMIZDA

Merkezi Denizli'de olan Enerjimak Mühendislik & Danışmanlık  İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği alanında ve Jeolojik Hizmetler alanlarında 2006 yılından itibaren çalışmaktadır. Bünyesinde Sertifikalı İş Güvenliği Uzmanları ile Denizli ve Ege/Akdeniz Bölgesindeki bir çok ilde işletmelere İş Güvenliği alanında danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Maden, tekstil, makine, kimya gibi bir çok alanlardaki işletmelere özel İş Güvenliği ve İş Sağlığı eğitimlerini verilmesi, üretim sahalarında inceleme yapılarak gerekli önlemlerin alınması, uyarı ve talimatların hazırlanması ile Tehlikeleri sınıflandıran Risk Analizlerinin hazırlanması konusunda sertifikalı ve deneyimli kadromuzla danışmanlık vermekteyiz.

Uzman mühendis kadrosu ile Jeolojik hizmetler alanında  Maden Ruhsat Sahalarının kaynak yönünden araştırılması, işletilebilirliği ve elde edilen kaynağın pazarlamasına yönelik fizibilite çalışmalarını sunmaktadır.   Maden Arama Ruhsatı/Sertifikası  sahiplerine Maden Arama Projesi hazırlanarak ruhsat sahasındaki çalışmaların planlanması ve Faaliyet Raporlarının yazılması konularında mühendislik hizmeti verilmektedir.

Arama Dönemleri tamamlanmış Maden Ruhsatlarının İşletmeye geçiş için gerekli olan tüm izinlerinin alınması, işlemlerin takibi ve İşletme Projesinin düzenlenmesi konularında hizmet ve danışmanlık verilmektedir.

Doğada bulunan ve çeşitli Endüstri alanlarında kullanılan hammaddelerin kullanım alanına uygunluğunu belirleyen endüstriyel analizlerinin yapılması, ekonomikliği ve pazar olanaklarının araştırılmasına yönelik danışmanlık sunmaktayız.

 

Referanslarımız

Forum Çamlık AVM İnşaatı

Gamatekstil A.Ş. İş Güvenliği Danışmanlığı

Tıkıroğlu Hafriyat-Beton İş Güvenliği Danışmanlığı

Sorteks A.Ş. İş Güvenliği Danışmanlığı

AKÇA Holding İş Güvenliği Eğitim Faaliyetleri

Denizli Hükümet Konağı İnşaatı İş Güvenliği

Kalyon A.Ş PAU 1000 Yataklı Yurt İnşaatı

Sümerpark Evleri İnşaatı

Tescil ve Yeterlilik Belgelerimiz

   Yapım aşamasında...

 info@enerjimak.com

Enerjimak.com © 2014